“Москва будет гореть”: На Telegram-каналі мера столиці РФ з’явились проукраїнські гасла (фотофакти)

1 хв читання
"Москва будет гореть": На Telegram-каналі мера столиці РФ з'явились проукраїнські гасла (фотофакти)

У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з’явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла “Слава Україні”, передають Факт І.

Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово проукраїнські повідомлення, зокрема смайлики з прапором України. На це звернули увагу у мережі.

Після 22:00 години канал “Сергей Собянин. Личный блог” заполонили десятки однотипних повідомлень. Серед них були зокрема повідомлення про те, що “Москва горітиме”, а також про те, що нібито Собянін “зробив щойно донат на дрони”.

Невдовзі канал на деякий час став недоступним. Його вже відновили після 23:00 години, після чого всі проукраїнські дописи звідти було видалено.

У каналі Собяніна поширювалися повідомлення про те, що "Москва горітиме"

Варто зазначити, що цей канал був одним із двох офіційних ресурсів Собяніна в Telegram, окрім пабліка “Мэр Москвы Сергей Собянин”. Там мер російської столиці публікує новини про інновації в Москві, різноманітні проєкти тощо.

Сам Собянін злам власного каналу на момент публікації не коментував. Ймовірно, на канал була здійснена хакерська атака, однак офіційних даних про це немає.